TEKSTESHQIP

Eni Koçi
Lamtumirë
Lyrics
(Feat. Fisnikët)

Eni
Ti s'em ke dasht
As pak sa t'kam dasht un 2x
S'kisha besu
Qe ti m'lendon kaq shum 2x
Sa katil, sa katil u tregove
Zemren time e mashtrove, ti
Plot me helm, plot me helm ti mu m'dole
Zemren time e lendove, ti

Eni:
A ke ti zemer
A ke ti shpirt
Qe ma ktheve shpinen pa lamtumire
Fisniket:
A ke ti zemer
A ke ti shpirt
Qe luan me mua, s'e kam prit

Me kan tregu, me tjetrin ti ke dal
Me tjetrin je afru
Ah
Dhe jam habit, sa shpejt me ke harru
Sa shum me ke lendu
Ah
Sa katile u tregove, e gjitha t'mirat i harrove
Edhe pse me fale dashuri
Ic per mua nuk mendove kur me tjetrin dole, shkove
Dhe me fajson mua per tradhtin

Eni:
A ke ti zemer
A ke ti shpirt
Qe ma ktheve shpinen pa lamtumire
Fisniket:
A ke ti zemer
A ke ti shpirt
Qe luan me mua, s'e kam prit
2x

DËRGOI:
INFO
U mendua edhe për teleshikuesit, ndaj krijimi muzikor është lansuar tek audienca i punuar me vlera artistike edhe me videoklip muzikor, i cili është përgatitur nga Black Fish Entertainment. Videoklipi u publikua me datë 3 Dhjetor 2020. Kënga kanë punuar së bashku si tekstshkrues Genc Prelvukaj & Agim Gerguri, ndërsa producent i këngës është Genc Prelvukaj.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200