TEKSTESHQIP

Eni Koçi
Vonë
Lyrics
(Feat. Dani)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vonë" kënduar nga Eni Koçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 13 Mars 2022, Eni Koçi publikon videoklipin "Vonë", në bashkëpunim me Danin. Teksti i këngës u shkrua nga Genc Prelvukaj. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment, ndërsa produksioni audio u realizua nga Genc Prelvukaj.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200