Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatjeta Barbullushi - Zotëri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Uhuhuuuhuu hu hu hu hu
Uhuhuuuhuu hu u hu u hu

Dit e mir , dit e mir pe makine e shtruar me kujtime
E bagazhi shum dështime, xhepat i kam plot me zhgënjime
Dit e mir un po dal ne lokal me duhet te mar pak ajër
Ndoshta ty te bën akull, e mua me gjinden shokut.

Zotëriii më fal qe afrohem por me duhet dikujt ti ankohem
Zotërii më fal , a çdo mashkull ne botë esht tradhtarr?
Nuk më njeh un jam vetmija , e mbiemri esht dashuriia
Mi thuaj ca fjal te mira para se t'fundoset aniiijaa

Uhuhuuuhuu hu hu hu hu
Uhuhuuuhuu hu u hu u hu

Sot me zgjoj nuk me do e pranoj , sdua qe ta perqafoj
Lotët nuk më paskan hije, buzëkuqi im s'paska shije
Dit e mir sinqeritet , po mua mra terri nga qielli
200 dit me ngrohu dielli dhe ika nga aiiii

Zotëriii më fal qe afrohem por me duhet dikujt ti ankohem
Zotërii më fal , a çdo mashkull ne botë esht tradhtarr?
Nuk më njeh un jam vetmija , e mbiemri esht dashuriia
Mi thuaj ca fjal te mira para se t'fundoset aniiijaaaaa

Uhuhuuuhuu hu hu hu hu
Uhuhuuuhuu hu u hu u hu

Nuk më njeh un jam vetmija , e mbiemri im esht dashuriia
Mi thuaj ca fjal te mira para se t'fundoset aniiijaa

Uhuhuuuhuu hu hu hu hu
Uhuhuuuhuu hu u hu u hu

Zotëri! zoteri më fal më fal më fal, nuk më njeh un jam vetmija
E mbiemri im esht dashuriia , mi thuaj ca fjal te miiraa.


Ky tekst u dërgua nga :)Fatjeta Barbullushi
Publikimi: 09/08/2013
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 13
Festivali: Celësi Muzikor 7
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Armend Rexhepagiqi
Video Produksioni: Thumbz Up


Fatjeta Barbullushi - Zotëri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zotëri".
3. Video është e këngës "Zotëri", por nuk këndohet nga Fatjeta Barbullushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatjeta Barbullushi:


Komente 0