A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ghetto Geasy - Ajo  (Feat. Majk)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  686

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2016

2016-06-16T18:00:57

Featuring

Majk

Muzika:

Granit Gashi

Muzika:

Liberian Selimi

Muzika & Teksti:

Majk

Muzika:

Nurteel

Muzika & Teksti:

Getoar Selimi

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2016
[MAJK]
Une nuk e di
As emrin qysh e ka
Veç shpesh m'bjen me pa
Amo une vi
Kudo qe ajo osht
Mu gjith permas m'ka

[REFRENI x2:]
Jo s'ka si ajo, ajo, ajo
Jo s'ka si ajo, ajo, ajo
Jo s'ka si ajo
S'ka si ajo

[GHETTO GEASY:]
Un e nisi diten me to
Ajo me nutella
Une jom mbeshtjellsi
Ajo osht karamelja
Munona me percjell
E mos me lan della
Prap m'del perpara
Au ciao bella
Hej mamita kur po vjen pak te papi
Leji shoqet pak le ti marre malli
Boje punen vet t'dale ku t'dali
Hajde te djali me pamje kah mali
Mmm, knaqsi e garantume
Po t'shoh lakuriq me petale e mblume
Dashnija per ty, fantazi e shfrenume
Ti je bo per mu, per tjert je ndalume
Hajde sonte festojm t'lagi me shampanje
Hajde t'lagi me shampanje
Hajde t'lagi me shampanje
T'lagi me shampanje
Un ty t'lagi me shampanje
T'lagi me shampanje
Hajde t'lagi me shampanje

[MAJK]
Une nuk e di
As emrin qysh e ka
Veç shpesh m'vjen me pa
Amo une vi
Kudo qe ajo osht
Mu gjith permas m'ka

[REFRENI x2:]
Jo s'ka si ajo, ajo, ajo
Jo s'ka si ajo, ajo, ajo
Jo s'ka si ajo
S'ka si ajo

[GHETTO GEASY x2:]
E nese na dy e bojna
E bojna qashtu qysh ki qef
E nese na dy e bojna
Zemer hajde pak ma shpejt

[MAJK:]
Une nuk e di
As emrin qysh e ka
Veç shpesh m'vjen me pa
Amo une vi
Kudo qe ajo osht
Mu gjith permas m'ka

[REFRENI x2:]
Jo s'ka si ajo, ajo, ajo
Jo s'ka si ajo, ajo, ajo
Jo s'ka si ajo
S'ka si ajo


Ky tekst u dërgua nga  Tonnidas   era_venera   imbebeKartolina (2)

2017-03-12 17:56:19
Po t'shoh lakuriq
Me petale e mblume
Dashnija për ty
Fantazi e shfrenume
Ti je bo për mu
Për tjert je ndalume
2018-01-31 19:33:26
Amo un vi
kudo qe ajo osht
mu gjith permas mka

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019