TEKSTESHQIP

Gili, Shkurte Fejza, Violeta Kukaj, Malesori & Astrit Mulaj
Me Flamurin Kuq E Zi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Flamurin Kuq E Zi" kënduar nga Gili, Shkurte Fejza, Violeta Kukaj, Malesori & Astrit Mulaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.