Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Zeqiri & Jehona Lumi - Prej Asaj Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Asaj Nate" kënduar nga Hysni Zeqiri & Jehona Lumi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga 2Ton. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

veq ti baby
veq ti mu pershtate
prej asaj nate
ftyren tane e maj mene
si heren e pare
e di se mu um dashte
jo nuk blehen ndjenjat qe mi ke fal

veq ti baby
veq ti mu pershtate
prej asaj nate
ftyren tane e maj mene
si heren e par
e di qe mu mdashte prej asaj nate
me ty nuk jom nal

je gjysma jeme tjeter
per ty e ndryshoj veten
une te du qashtu qysh je
ti mjep ndjenj tjeter
nty e kom krejt vemendjen
nenstop jom tut permen
secilin ven veq ty tkom nmen
po ta thom prap
edhe pse shum her ta kom shpreh
tkom ndje bejb t'ndjej edhe kom met ndje
kur tkom pa ja nisi minutat apet mi njeh
ti vlen mashum se gjdo sen qe o tu vle

edhe pse bohem nfaj
inat nuk maj
je krejt qka une du
skena nevoj per fjal
ty krejt ti kom fal
all i need is you

veq ti baby
veq ti mu pershtate
prej asaj nate
ftyren tane e maj mene
si heren e par
e di se mu um dashte
jo nuk blehen ndjenjat qe mi ke fal

veq ti baby
veq ti mu pershtate
prej asaj nate
ftyren tane e maj mene
si heren e par
e di qe mu mdashte prej asaj nate
me ty nuk jom nal

se net e mira vin kadal
me koh nuk maten
une tkom prit ti me ardh diten
e ti m erdhe naten
bejbi jem
na dy kuptohem per gjdo sen
kur fol ti mdoket
sikur me fol zani jem
ti mvjen gjdo dit
si dhurat per fundvit
N tnjejtin qytet me ty mbon mu ni si nvenedik
jo asni her nuk blehen
ndjenjat qe mi ke fal ti
ne kena shum dashni
e tjert let majn inati

edhe nese bohem nfaj
inat nuk maj
je krejt qka une te du je je
skena nevoj per fjal
ty krejt ti kom fal
all i need is you

veq ti baby
veq ti mu pershtate
prej asaj nate
ftyren tane e maj mene
si heren e par je
e di se mu um dashte
jo nuk blehen ndjenjat qe ti mi ke fal

veq ti baby
veq ti mu pershtate
prej asaj nate
ftyren tane e maj mene
si heren e par
e di qe mu mdashte prej asaj nate
me ty nuk jom nal

Featuring: Jehona Lumi
Publikimi: 22/05/2019
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Uki Latifi
Orkestrimi: Florent Boshnjaku
Video Produksioni: Pinkmoon CreativeMë Shumë Këngë Nga Hysni Zeqiri:


Komente mbi këtë këngëHysni Zeqiri & Jehona Lumi - Prej Asaj Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Asaj Nate".
3. Video është e këngës "Prej Asaj Nate", por nuk këndohet nga Hysni Zeqiri & Jehona Lumi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.