TEKSTESHQIP

Imbro Manaj
Maurito
Lyrics
(Feat. Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maurito" kënduar nga Imbro Manaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 7 Korrik 2020, Imbro Manaj publikon videoklipin "Maurito", në bashkëpunim me Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Samuel Kodra, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.