A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Irkenc Hyka - Një Lamtumirë  (Feat. Dani)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  277

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/11/2017

2017-11-12T13:57:18

Featuring

Ramadan Krasniqi (Dani)

Muzika:

Irkenc Hyka

Teksti:

Endrit Mumajesi

Orkestrimi:

Dj Jojo

Video Produksioni:

MAX Production


[REF.:]
Per ty do pi ,per ty do qaj
per ty do vdes edhe pse skam faj
se me ty larg ,un e di jetoj shume pak
Nje lamtumir, nje perqafim,
asgje me teper s'doja shpirti im
se me ty larg un e di jetoj shume pak

[IRKENC:]
Prap tek un te gjeta sot zemer
a e din se mke mungu, teper
ku je te lutem vetem pak te te shikoj

[DANI:]
me vendin tim sot e flet hana
kisha shku po me dhimbset nana
ma emrin tend ta them e di sguxoj

Me shpirt u fala, pishman su bana (IRKENC)
qani tupana se lumturin ma nuk e kam (DANI)

[REF.:]
Per ty do pi,per ty do qaj
per ty do vdes edhe pse skam faj
se me ty larg un e di jetoj shum pak
Nje lamtumir, nje perqafim,
asgje me teper sdoja shpirti im
se me ty larg un e di jetoj shume pak

[IRKENC:]
Une per ty kam harru veten
kam mendu se do te kem gjith jeten
me thuaj ti si te jetoj se me nuk di

[DANI:]
Me vendin tim sot e flet hana
kisha shku po me dhimbset nana
ma emrin tend ta them
e di sguxoj

Me shpirt u fala pishman su bana (IRKENC)
Çani tupanat se lumturin ma nuk e kam (DANI)

[REF.:]
Per ty do pi,per ty do qaj
per ty do vdes edhe pse skam faj
se me ty larg un e di jetoj shume pak
Nje lamtumir, nje perqafim,
asgje me teper sdoja shpirti im
se me ty larg un e di jetoj shume pak.


Ky tekst u dërgua nga sarandeKartolina (9)

U krijua nga 123x 2018-01-08 20:51:40
me shpirt u fala pishman su bana
cani tupanat se lumturine ma nuk e kam
U krijua nga Amadeo 2018-01-06 21:03:36
Çani tupanat se lumturin ma nuk e kam
U krijua nga AG 2018-01-06 17:31:22
Me vendin tim sot e flet hana
kisha shku po me dhimbset nana
U krijua nga S.M 2017-11-23 12:04:29
Prap tek un te gjeta sot zemer
a e din se mke mungu, teper
ku je te lutem vetem pak te te shikoj
2017-11-22 17:47:56
Per ty do pi ,per ty do qaj
per ty do vdes edhe pse skam faj
se me ty larg ,un e di jetoj shume pak
Nje lamtumir, nje perqafim,
2017-11-17 01:43:41
Une per ty kam harru veten
kam mendu se do te kem gjith jeten
2017-11-15 19:11:54
Nje lamtumir, nje perqafim,
asgje me teper s'doja shpirti im
se me ty larg un e di jetoj shume pak
2017-11-13 14:52:49
Per ty do pi ,per ty do qaj
per ty do vdes edhe pse skam faj
se me ty larg ,un e di jetoj shume pak
U krijua nga Kejsi 2017-11-12 23:46:38
Me shpirt u fala,pishman su bana

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018