Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irkenc Hyka - Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24Të gjith botën t'më jepnin
Jo s'më hyn në sy
un në krahët e mi do të mbaj
edhe nëse të thon që un nuk bëj për ty
ti mos i beso aj aj aj
i them asaj
se e dua, se e dua
i them asaj
se e dua, se e dua

Erdhe ti
more syt e mi
zemra nisi te dojë
jemi bashk, në diell dhe në shi
sido jeta të shkojë

falem ti sa her kam faj
dhe kur ndonjëherë të shaj
edhe kur e teproj
edhe kur s'të dëgjoj
ti je gjeja më e shtrenjtë
dije un pa ty skam jete
do të them një të vërtet

Të gjith botën t'më jepnin
Jo s'më hyn në sy
un në krahët e mi do të mbaj
edhe nëse të thon që un nuk bëj për ty
ti mos i beso aj aj aj
i them asaj
se e dua, se e dua
i them asaj
se e dua, se e dua
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Irkenc Hyka
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/11/2020
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka & Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Irkenc Hyka
Video Produksioni: Imagine Films
Mixing: Jojo


Irkenc Hyka - Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Irkenc Hyka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

19
19
14
19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Irkenc Hyka:


Komente 0