Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kastriot Ago & Petrit Lulo - Grusht Bashkuar Rreth Partisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Grusht Bashkuar Rreth Partisë".
3. Video është e këngës "Grusht Bashkuar Rreth Partisë", por nuk këndohet nga Kastriot Ago & Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kastriot Ago & Petrit Lulo - Grusht Bashkuar Rreth Partisë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjergj Suljoti & Agim Duro

"Grusht Bashkuar Rreth Partisë"

Muzika:

Pjetër Gaci

Pjesëmarrëse në

Festivali i 16-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

26/12/1977

1977-12-26T20:08:02+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Grusht Bashkuar Rreth Partisë" kënduar nga Kastriot Ago & Petrit Lulo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 13 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
13

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Pjetër GaciMë Shumë Këngë Nga Kastriot Ago:


Komente mbi këtë këngë