Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro Zizo - Gjinkalla (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjinkalla (Remix)".
3. Video është e këngës "Gjinkalla (Remix)", por nuk këndohet nga Kastro Zizo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastro Zizo - Gjinkalla (Remix)  (Feat. Blero & Klevis)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Muzika & Teksti:

Kastro Zizo

Orkestrimi:

Čekic

Video Produksioni:

Pulla

Këngë e albumit:

"Ketri, Pula Dhe Njeriu"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Blero

20/10/2010

2010-10-19T23:00:00+00:00hej... its a remix
remixx 2010
bleroooo.. kastro zizo..klevis
oooooooooo o ooo o oooo

Kastro:x2

maja, te prita maja
dhe per mua ti falja të mos
e qaja.
kot besim e ke peralla
ti je karcylli ajo qe po kerkoj
laja tregimin laja

ooo ooooo
e di qe me ty nuk e pata
kjo nate eshte per ty sikur
nata se, ti nuk e di situata
ti mundesh ti a je thata
ku pate ti a je pasive
a e di se kur nuk e dinte
sa shum un ty te deshta
dhe tash me ty nuk e pata.

blero
x2
Bajo, bajo, bajo, bajo, bajo, bajo, bajo, bajo, bajo, ba ba bbbaabaaajooo, bajoo.

x2
gjin gjin gjin gjinkalla gjin gjin gjin gjinkalla gji gji giinkalla, giinkalla

kastro:
maja, te prita maja
dhe per mua ti ja falja te mos
e qaja.
ket besim e ke peralla
ti je karcylli ajo qe po kerkoj
laja tregimin laja

blero:
uhhh
maja, te prita maja
dhe per mua ti falja te mos
e qaja.
kot besim e ke peralla
ti je karcylli ajo qe po kerkoj
laja tregimin laja

Kaastro:
Bajo bajo,, bajo bajo bajo,, bajo bajo bajo ijoo

blero:

Bajo bajo bajo ba ba bbbaabaaajooo, bajoo, bajo bajo o o o o eooo eoo o o o eoo oo oo eooo eoooooo


Ky tekst u dërgua nga Ibrahim Deliu   Leeoni
Më Shumë Këngë Nga Kastro Zizo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet