Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yjet - Kolazh Me Kenge Came Dhe Nga Shqiperie E Mesme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Me Kenge Came Dhe Nga Shqiperie E Mesme" kënduar nga Yjet.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Këngëtarë të Ndryshëm
Featuring: Altin Malo, Xhoana Gremi (Xhoi), Gersa Pjetri & Selim Paja
Publikimi: 16/01/2021
Orkestrimi: Alban Hoxhaj
Klarinete: Drini Maledhi
Violine: Marsel Muka
Kitare: Iliad Alushi
Produksioni: Albaustralia RecordsYjet - Kolazh Me Kenge Came Dhe Nga Shqiperie E Mesme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Me Kenge Came Dhe Nga Shqiperie E Mesme".
3. Video është e këngës "Kolazh Me Kenge Came Dhe Nga Shqiperie E Mesme", por nuk këndohet nga Yjet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Këngëtarë të Ndryshëm:


Komente 0