Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labi - Faleminderit Për Ditët E Mira

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Faleminderit Për Ditët E Mira".
3. Video është e këngës "Faleminderit Për Ditët E Mira", por nuk këndohet nga Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labi - Faleminderit Për Ditët E Mira  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"Faleminderit Për Ditët E Mira"

Komente

Asnjë Koment

23/06/2019

2019-06-23T11:02:41+00:00Për ditët e mira që mi dhe
për fjalët e ëmbla që mi the
malli më ka mbyt
e zemra qdo dit pot lyp
kujtimet nuk po i zbeh koha
o i lumtur isha që të njoha
ndarja më ka vra
e zemra po don me t'pa

REF. 2x:
Hej, ende te ndjej
zemra pa ty sme rri e qet
per ty kurr nuk shuhet dëshira
faleminderit per ditët e mira

Për ditët e mira që shkuan
për fjalët e ëmbla që mbaruan
malli po me vret
e zemra qdo dit pot thrret
kujtimet nuk po i zbeh koha,
o i lumtur isha që të njoha
ndarja më ka vra
e zemra po don me t'pa

REF. 2x:
Hej, ende te ndjej
zemra pa ty sme rri e qet
per ty kurr nuk shuhet dëshira
faleminderit për ditët e mira
per ty kurr nuk shuhet deshira
faleminderit për ditët e mira

Kartolina (2)

3
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Labinot Tahiri (Labi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet