Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lirjon Zenelaj - Na Ndane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Ndane".
3. Video është e këngës "Na Ndane", por nuk këndohet nga Lirjon Zenelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lirjon Zenelaj - Na Ndane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

Muzika:

Granit Gashi

Teksti:

Ghulo

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

BUG Production

Këngë e albumit:

"Top Emra"

Komente

Asnjë Koment

21/09/2018

2018-09-21T15:00:03+00:00Babi yt nuk me deshti
Sme pranoj dhender te ti
Zemerat tona te bardha
E paten fatin e zi
U mundova ne çdo form
Por prap ësht e kot
Kunder meje prind e tu
Ishin shum kok fort

Ref
Na ndan na ndan
Krejt e din kush ësht fajtor
Por pa than goja jote
Un nga ty nuk heki dor #2

-Ah sikur ta dini
Sa shum jem tu vujt
Per ne do ta kishin
Zemren pak ma tbut
U mundova ne çdo form
Por pra ësht e kot
Kunder meje prind e tu
Ishin shum kok fort

Ref
Na ndan na ndan
Krejt e din kush është fajtor
Por pa than goja jote
Un nga ty nuk heki dor #2


Ky tekst u dërgua nga Valire kuqiKartolina (2)

1
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lirjon Zenelaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet