Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lori - Dashuri Oh Oh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Oh Oh".
3. Video është e këngës "Dashuri Oh Oh", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Dashuri Oh Oh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Dua"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00oh oh oh oh oh oh oh oh oh oh

ti e di ti e di numrin tim te vjeter numrin tim te ri
se nje her se provon fatin ta di perserit bllokon
a thuaj ua zura ura ska ma tela
na mbaroj si telenovela ahh
rrefreni:
dashuri dashuri naten kurr festohet bota rrenohet asnje porosi sma tregove ti
dashuri dashuri thuaj i kaluar sjemi un e ti

ti e di ti e di numrin tim te vjeter numrin tim te ri
nje masazh per imazh dashurise vjeter coje ti

a thuaj ua zura ura ska ma tela
na mbaroj si telenovela ahh
rrefreni:
dashuri dashuri naten kurr festohet bota rrenohet asnje porosi sma tregove ti
dashuri dashuri thuaj i kalluar sjemi un e ti

repeat rrefreni


Ky tekst u dërgua nga Besarta23
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet