Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lori - Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Dua"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Kiss me baby kiss me baby

Nuk te duhet limozina
kur te dashurosh biondina
xhan o more xhan
s'ka orare per takime
jeta jote jeta ime
xhan o more xhan

REF:
Dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
kiss my baby kis my baby
dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
I'm in love with you
fati qe u pam xhan more xhan

nuk te duhet limozina
kur te dashurosh biondina
xhan o more xhan
kam nje zemer te derzuar
kam nje shpirt te perveluar
xhan o more xhan

REF 3x:
Dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
kiss my baby kis my baby
dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
I'm in love with you
fati qe u pam xhan o xhan


Ky tekst u dërgua nga Arta
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet