A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • L
  • Lori
  • Ndahen Njerëzia

Official Video

Video Link

Top 200

Lori - Ndahen Njerëzia


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/03/2014

2014-03-31T16:04:29

Music:

Armend Rexhepagiqi

Lyrics:

Aida Baraku

Video Production:

MAX Production

Song from the album:

"Bravo"

Participating in

Zhurma Show 2014


zemra ime e ambel
ti me ishe dje,
por ndryshoi njerezia
sot i larget je.
Dhe une tu luta
mos ofendo,
nje dite kur nisesh,
me mirupafshim shkon.

Dashnia e andrrave te mia
shantohet,harxhohet sikur pija,
ndahen njerezia.
Dashnia qe mbaron keshtu se dija,
na sjell pranvere
ose fjale te keqija,
oh,ndahen njerezia
oh,ndahen njerezia.

edhe dicka
kerkova nga ti,
ne mes te pranveres
mos te ndahemi.
Kurseji lulet
dielli na pertrine,
cdo plag e zemres
duket ma e veshtire.

Dashnia e andrrave te mia
shantohet,harxhohet sikur pija,
ndahen njerezia.
Dashnia qe mbaron keshtu se dija,
na sjell pranvere
ose fjale te keqija,
oh,ndahen njerezia,
oh,ndahen njerezia.

Dashnia qe mbaron keshtu se dija,
na sjell pranvere
ose fjale te keqija,
oh,ndahen njerezia
oh,ndahen njerezia.


Lyrics submited by Krenar Manaj
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019