TEKSTESHQIP

Lori
Thuaji Asaj
Lyrics

ka 3 Dit e net
qe nuk me therret
e un jam ok
ka 3 dit e net
qe tjetren e ke gjet
e un jam ok

ajo tash e tutje
qefin le ta bej
ajo le tduroj
deri ne mengjes
me shoqerin kenndoj
ok me shkooon

REF
o zemeR thuaji asaj
qe un nuk i kam faj
dritat e gjata le ti ndez
me ty
e le ti hap 2-pal sy

o zemer thuaji asaj
pa ty e lumtur jam
hallin e asaj veq un ja di
dhe falje qofshe ti
o zemer thuaji asaj.

Ka 3 Dit e net
qe nuk me therret
e un jam ok
ka 3 dit e net
qe tjetren e ke gjet
e un jam ok

ajo tash e tutje
qefin le ta bej
ajo le tduroj
deri ne mengjes
me shoqerin kenndoj
ok me shkooon

REF 2X
o zemer thuaji asaj
qe un nuk i kam faj
dritat e gjata le ti ndez
me ty e le ti hap 2-pal sy

o zemer thuaji asaj
pa ty e lumtur jam
hallin e asaj veq un ja di
dhe fal i qofshe ti
o zemer thuaji asaj

DËRGOI: