TEKSTESHQIP

Lori, Edi, Edona Llalloshi & Nexhi
Mekatare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mekatare" kënduar nga Lori, Edi, Edona Llalloshi & Nexhi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.