TEKSTESHQIP

Lori
Ti Me Pelqen
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Me Pelqen" kënduar nga Lori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitor është Armend Rexhepagiqi, teksti u punua nga Aida Baraku, ndërsa orkestrimin e krijoi Big Bang (Arbër Gjikolli).