Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mandy & Mandi Nishtulla - Ku Ku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

MANDI N

Ah Ku Ku Moj None None
None Mbyti Kjo Dashni Mbyti
Kjo Dashni A Edin Ca
M'Bone M'Bone M'Bone Mos Mem
Pa Asnji Ah Shokt E Mi. Ah Ku Ku
Moj None None None Mbyti Kjo
Dashni Mbyti Kjo Dashni A Edin Ca
M'Bone M'Bone M'Bone Mos Mem Pa
Asnji Ah Shokt E Mi

MAMDY

Jalla Moj Shajtane Tane Pritem Edhe
Pak Se Per Koken Tane Tane Shum
Mke Mbet Merak Se Ma More
Zemern Ti Ma Kalle Me Cakmak
Hajde Leni Llafet Kesaj Dashnije
Ti Vem Kapak. Dhe NjiQind Tjera
Ne Krah M’i Pas Asnjonen Nuk E
Kisha Dasht Ma Shum Se Ty Ma
Shum Se Ty Se Per Ty Ton Senet
I Lash Edi Shum MIre Per ty gjuj n’kallash
Pse m’bon Me Pi Ah Mori
Dashni

REFRENI MANDI N

Ah Ku Ku Moj None None None
Mbyti Kjo Dashni Mbyti Kjo Dashni
A Edin Ca M'Bone M'Bone M'Bone
Mos Mem Pa Asnji As Shokt E Mi.
Ah Ku Ku Moj None None None
Mbyti Kjo Dashni Mbyti Kjo Dashni
A Edin Ca M'Bone M'Bone M'Bone
Mos Mem Pa Asnji As Shokt E Mi

TEKSTI DY MANDY

Hajde Se Mke Bo Krize Hajde Tet pi Si
Viz Hajde Pash Ropt e Shpis Hajde
Hajde Hajde. Hajde Moj Monaliz
Hajde E Kesaj Dashnis Ta Bojm Nji
Analiz Hajde Hajde. Dhe Njiqind
Tjera Ne Krah Mei Pas Asnjonen nuk E Kisha dash
Mo Shum Se Ty Mo Shum Se Ty
Se Per Ty Ton Senet I Lash Edi Shum
Mire Per Ty Gjuj N’kallash Pse Mbon
Me Pi Ah Mori Dashni

REFRENI DY MANDI

Ah Ku Ku Moj None None None
Mbyti Kjo Dashni Mbyti Kjo Dashni A Edin Ca M'Bone M'Bone M'Bone
Mos Mem pa Asnji As Shokt E Mi.
Ah Ku Ku Moj None None None
Mbyti Kjo Dashni Mbyti Kjo Dashni
A Edin Ca M'Bone M'Bone M'Bone
Mos Mem pa Asnji As Shokt E Mi

MANDY

Dhe Njidind Tjera Ne Krah Mei Pas Asnjonen
Nuk E Kisha Dasht Mo Shum Se Ty
Mo Shum Se Ty Se Per Ty Ton Senet I Lash Edi Shum Mire Per Ty gjuj N’kallash Pse Mbon me Pi Ah Mori Dashni


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaMandy & Mandi
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/07/2021
Muzika: Alandy, Edlir Begolli, Skerdi & Princ1
Teksti: Princ1
Orkestrimi: Alandy
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Alandy


Mandy & Mandi Nishtulla - Ku Ku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ku".
3. Video është e këngës "Ku Ku", por nuk këndohet nga Mandy & Mandi Nishtulla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mandy:


Komente 0