A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • M
  • Meda
  • Shqiperi Kuq E Zi

Audio

Meda - Shqiperi Kuq E Zi  (Feat. Vjollca Haxhiu, Leonora Jakupi & Gold AG)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/08/2016

2016-08-31T17:00:03

Featuring

Gold AG

Featuring

Leonora Jakupi

Featuring

Vjollca Haxhiu


Besa Besë , Besen e kem dhan e , Per Shqipri jeten kem me dhan e
Gold AG - Besa Besë oo hej

Meda : Shqipri me plis te bardh , 7 milion me dy krenare
Vjollca : Ubeme bash kuq e zi , jemi nje Kosov Shqipri
Meda : Neper bot me krenari , valon shqipja kuq e ziii
Leonora : Gjaku rrjedh ne damar , o sa mir me qen Shqiptaar
Gold AG : Besa Bes o hejjj

2 Here Krejt : O sa mir me qen Shqiptar , kur jem bashk jemi krenar
Ne prishtin shkup e tiran , e kendojm te gjith nje kang .

Gold AG : Kanga ja bon ntrojet e mija , kuq edhe zi Kosova Shqipria
Shkupi i qon tfala Lugines tfala Ulqinit e tfala Janines
Gjaku po vlon krejt emocion me zemer thom Shqipnija fiton
Kuq edhe zi valo flamur , bashk jena krejt o sot o kurr .

Meda : endrra jon gjith kombetare je veq ti shqipni e madhe
Vjollca :emocione krenari me kendu kuq e zi
Meda : Neper bot me krenari , valon shqipja kuq e ziii
Leonora : Ska ndarje ne vllazni Jemi nje kuq e ziiii .

Gold AG : Besa Bes o hejjjjj

2 Here Krejt : O sa mir me qen Shqiptar , kur jem bashk jemi krenar
Ne prishtin shkup e tiran , e kendojm te gjith nje kang .

Gold AG : Besa bes o hejjjj

2 Here Krejt : O sa mir me qen Shqiptar , kur jem bashk jemi krenar
Ne prishtin shkup e tiran , e kendojm te gjith nje kang .


Ky tekst u dërgua nga Shefqet Avdyli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019