A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Meda & Mc Beka - 1 Për Krejt


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  27

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

07/07/2018

2018-07-07T16:00:05

Më Shumë Nga

Mc Beka

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Teksti:

Mc Beka

Video Produksioni:

VisSoundMedia

Këngë e albumit:

"Js Un Ja Ti"

Këngë e albumit:

"Njo Po Njo"


[Meda]
Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

[Mc Beka]
Njo per Kosov
Njo per Shqipni
Njo per krejt
Krejt nje dashnie

Shqipet sillen neper bot si luana
Krejt si luana, i ka bo nana
Shqipen tattoo n'krah si Lorik Cana
T'hujen se dojna
Tonen se n'dajna

[Meda]
Shqiperin e dua se jom Shqipetar
Kosoven e dua se jom Kosovar

Shqiperin e dua se jom Shqipetar
Kosoven e dua se jom Kosovar

Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

[Mc Beka]
Per armiq synin si shpata
Jena vllazni, mbiemrin Xhaka
Le ta din krejt kudo qe jena
Nje gjak, nje zemer
Shqipe me dy krena

[Meda]
Shqiperin e dua se jom Shqipetar
Kosoven e dua se jom Kosovar

Shqiperin e dua se jom Shqipetar
Kosoven e dua se jom Kosovar

Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer

Kur ta ktheva Kosov shpinen
He, he, hej more e lash bor
E gjeta dimer


Ky tekst u dërgua nga InaKartolina (3)

U krijua nga fansi i medes preshe 2019-05-24 10:26:57
Kur ta ktheva
Kosovë shpinën
He-hej more
E lash borë
E gjeta dimër
U krijua nga Jonaa 2018-07-23 18:48:04
Nje gjak, nje zemer
Shqipe me dy krena
U krijua nga Dreni 2018-07-09 17:25:04
Shqiperin e dua se jom Shqipetar
Kosoven e dua se jom Kosovar

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019