Më mbaj mend (për 1 muaj)


Muharrem Ahmeti, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Liri Ketit - Sms Dashurie

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sms Dashurie".
3. Video është e këngës "Sms Dashurie", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Liri Ketit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Liri Ketit - Sms Dashurie  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Adi Sybardhi

Muzika:

Zani Loca

Teksti:

Gezim Mneri

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Eri Qerimi

Më Shumë Nga

Landi Roko

Më Shumë Nga

Adi Sybardhi

Më Shumë Nga

Liri Ketit

02/04/2020

2020-04-02T15:00:44+00:00[Eri & Landi:]
Lumturia ime
Qelli shtat per mu
Dielli zemres sime
Oj dashni te du 2x

[Muharremi:]
Ndosha pa ty jam
Zemer eshte i shkrujt
Le te jen te qeshur
Gjithmon syte e tu. 2x

Cdo mengjes ti sjell
Nje mesazh per mu
Aty ka shum puthje
Me buzet e tu. 2x

Ndoshta pa ty jam
Zemer eshte i shkrujt
Le te jen te qeshur
Gjithmon syte e tu 2x

[Eri & Landi:]
Cdo mengjes ti sjell
Nje mesazh per mu
Aty ka shum puthje
Me buzet e tu

[Muharremi:]
Ndoshta pa ty jam
Zemer eshte i shkrujt
Le te jen te qeshur
Gjithmon syte e tu


Ky tekst u dërgua nga Artisti
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet