Më mbaj mend (për 1 muaj)


Neki Emra & Leonora Jakupi - Çift Ty Dua Të Kem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çift Ty Dua Të Kem".
3. Video është e këngës "Çift Ty Dua Të Kem", por nuk këndohet nga Neki Emra & Leonora Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Neki Emra & Leonora Jakupi - Çift Ty Dua Të Kem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  93

Teksti:

Mithat Sadiku

Muzika & Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Video Produksioni:

MAX Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Komente

2 🔥

Më Shumë Nga

Leonora Jakupi

19/08/2014

2014-08-19T15:51:02+00:00Neki Emra:
Nga ai moment kur ateruam,
Endrrat e mia ne ata syt e tu
Rrahjet e zemres u shpejtuan
Ti je ajo qe e du

Leonora Jakupi:
Ti mu m'pushtove pa then asnje send
E qe nga dje nuk me ze vendi vend
Nga cili do Shqiptari,
Nga fundi te i pari
Ti je i vetmi qe me flet

Neki Emra / Leonora Jakupi REF:
Papritmas dje pas dite bosa,
T'pash per tparen her
At qast kryt tem un e vendosa,
T'jem me ty perher
Pa pyt as miq as prind e sosa,
Çift ty dua tet kem
Ja single perjet do t'jem

Neki Emra:
Femrat e tjera i shijova
Asnjera zemren nuk ma ka pushtu
E ty pa prek te dashurova
Si t'ishe lindur per mu

Leonora Jakupi:
Ti me pushtove mua jo me fjal
E ne mes rreshtave ashtu ngadal
Veten e deshifrove,
Sekretin e zbulove
Ty zoti per mu t'ka fal

Neki Emra / Leonora Jakupi REF:
Papritmas dje pas dite bosa,
T'pash per tparen her
At qast kryt tem un e vendosa,
T'jem me ty perher
Pa pyt as miq as prind e sosa,
Çift ty dua tet kem
Ja single perjet do t'jem

Neki Emra / Leonora Jakupi:
Se rruget tona do bashkohen,
Ashtu siq duket qenka shkru
Dhe fatet do na gershetohen,
At dakik kur jemi taku

Neki Emra / Leonora Jakupi REF 2x:
Papritmas dje pas dite bosa,
T'pash per tparen her
At qast kryt tem un e vendosa,
T'jem me ty perher
Pa pyt as miq as prind e sosa,
Çift ty dua tet kem
Ja single perjet do t'jem


Më Shumë Këngë Nga Neki Emra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet