TEKSTESHQIP

Nexhat Osmani
Mbremja E Beqarise
Lyrics
(Feat. Lindi & Eki Klani Shqiptar)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbremja E Beqarise" kënduar nga Nexhat Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor u bë i disponueshëm tek audienca e gjerë i kompletuar bukur edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 18 Maj 2016. Autor i muzikës është Florent Boshnjaku, ndërsa për fjalët e këngës janë përkujdesur Mithat Sadiku & Eki.