TEKSTESHQIP

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)
Shpirt
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shpirt" kënduar nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 13 Qershor 2011, Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) publikon videoklipin "Shpirt".