TEKSTESHQIP

Nexhi, Xeni, Bekimi, Ismeti, Petriti & Xhafa
Ndyshekllak Rat Jam Kon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndyshekllak Rat Jam Kon" kënduar nga Nexhi, Xeni, Bekimi, Ismeti, Petriti & Xhafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Naim Krasniqi.