A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

NRG Band - Honey


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/02/2019

2019-02-14T15:41:00

Music & Lyrics:

Besnik Qaka

Lyrics:

Endrit Mumajesi

Arrangement:

Dj Jojo

Video Production:

ND Film Pro


kon e ki honey
kon e ki zemer uhuuuu
une ma tepër

e ki qat ftyr qe shpirtin tim e fluturon
e ki qat zemër qe zemra jem e don
po ca po di se ti mke marr mke rremby me koh ouhuuuu

sa her dal me ty tthirr mami,bab
i thuj qe je me muuuuuu

kon e ki honey
kon e ki zemer
e di qe po mdon
une ma teper

kon e ki honey
kon e ki zemer
une tkom shoqe
shoqene jetes

thirrem vi apet thirrem vi vi apet aaaaa
vina si shigjet raket edhe ma shpejt aaaaa
po ca pe di se ti mke marr mke rremby me koh ohuuuuuu

sa hr dal me ty tthirr mami,babi
thuj qe je me muuuuuu

kon e ki honey
kon e ki zemer
e di qe po mdon
une ma tepër

kon e ki honey
kon e ki zemer
une tkom shoqe
shoqen e jetës

në miliona në miliona njerez naaaaah
vetëm une ty ta fala jeten

sa her dal me ty thirr mami bab
i thuj qe je me muuuuuu

kon e ki honey
kon e ki zemer
e di qe po mdon
une ma teper

kon e ki honey
kon e ki zemer
une tkom shoqe
shoqen e jetes

thirrem vi apet thirrem vi apet aaaaa
vina si shigjetëraket edhe ma shpejt aaaa

kon e ki honey kon e ki zemer


Lyrics submited by Anilejda




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019