Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusret Kurtishi & Nafidan Miftari - Qaj Me Lot Te Oqeanit Lyrics

Ju keni votuar
★★★★★
Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Qaj me lot te oqeanit
Sa mka marr malli vatanit

O gurbet shpirtin ma thave
Prej vendlindjes ti kur m’ndave
2x

Kam harru kangen e djepit
Tu jetu rrugve t’gurbetit

Tjera gjuh folen kto shtete
Tjera male tjera dete
2x

M’ka marr malli per Shqiprin
Pritem nan se jam tuj kthye

Pritem nan se jam tuj ardh
Esht vendlindja diell e hane
2x

Ven mat mir ska se kosova
Shum jan t’mira trojet tona

Jam gatu n’ket vend qysh fmi
Pritem nan se jam tuj kthye
3x

Pritem nan se jam tuj kthye
2x
Nusret Kurtishi & Nafidan Miftari
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/12/2019
Muzika: Përparim Brati
Teksti: Hamit Kastrati
Mix & Mastering: Mevlan Kurtishi


Nusret Kurtishi & Nafidan Miftari - Qaj Me Lot Te Oqeanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Me Lot Te Oqeanit".
3. Video është e këngës "Qaj Me Lot Te Oqeanit", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi & Nafidan Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:


Komente 0