Më mbaj mend (për 1 muaj)

Petrit Vullkani - Marshallah Moj Nuse (Feat. Rati)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Marshalla marshalla
Si kjo nuse
Skemi pa 2x

Bukuria jote
Nuse po shkelqen
Oo tmirat e ksaj bote
Hajt inshalla i gjen 2x

Marshalla marshalla
Si kjo nuse
Skemi pa
Marshalla marshalla
Si kjo nuse skemi pa 2x

Drymen po e mbajne
Kur te shohin ty
Marshalla oj nuse
Mos te marrin msysh 2x

Marshalla marshalla
Si kjo nuse
Skemi pa
Marshalla marshalla
Si kjo nuse skemi pa 4x


Ky tekst u dërgua nga Imer kozhaniPetrit Vullkani
Featuring: Rati
Publikimi: 30/09/2019
Muzika: Zani Loca
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Samuel Kodra


Petrit Vullkani - Marshallah Moj Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Marshallah Moj Nuse".
3. Video është e këngës "Marshallah Moj Nuse", por nuk këndohet nga Petrit Vullkani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Petrit Vullkani:


Komente 0