Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rati - Dale Ngadale (Feat. Marsel Ademi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Dale ngadal buzen do ta marr
mos ma ndal dashurine ne mall

Ne mendje ty te kam
kur me buzeqesh
ndal ta them nje fjale
si un s'ke me gjet

Zemren time do ta jap
te lutem qendro
ma more me nje fjale
zemer e vogel o

Dale ngadal buzen do ta marr
mos ma ndal dashurine ne mall x2

Zemren time do ta jap
te lutem qendro
ma more me nje fjale
zemer e vogel o

Ne mendje ty te kam
kur me buzeqesh
do ta them nje fjale
si un s'ke me gjet

Dale ngadal buzen do ta marr
mos ma ndal dashurine ne mall x2

Vogelushe moj
dashnine mos ma ndal
ty te deshiroj
buzen ti ma fal

Buzen ti ma fal
ty te deshiroj
dashnine mos ma ndal
vogelushe moj

Dale ngadal buzen do ta marr
mos ma ndal dashurine ne mall x2
Rati
Featuring: Marsel Ademi
Publikimi: 09/07/2015


Rati - Dale Ngadale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dale Ngadale".
3. Video është e këngës "Dale Ngadale", por nuk këndohet nga Rati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rati:


Komente 0