A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Samanta - E Jotja


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  151

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

18/08/2018

2018-08-18T16:00:01

Muzika:

Apollo

Muzika:

Samanta Karavella

Teksti:

Endrit Mumajesi

Teksti:

Gent Fatali

Orkestrimi:

Alandy

Video Produksioni:

MAX Production


Yeye

Kudo qe shkoj
Je afer meje
Ose folem ose leje
Mke ra nsy pom bon me menu kush je

Yeye

Ti e din ca po du prej teje
Tnjejtin sen qe don prej meje
Pse ma heret sjena pa asnejher na dy

Ti pom shikon e syt spo mi hek
Pom pelqen e nuk e di pse
I wanna here ya talking in ear
Come on and get me lets get out of here

Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une une
Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une une

Ku je kon deri tash
Ku je kon deri tash
Na duhet me kan bashk
Ajajajaa

Ayaa
Ti je e ke me kon desire
Ntok det edhe n’ajer
Afer vetes e di gjith un ty kam me tni

Ti po mshikon edhe syte spo mi hek
Po mpelqen edhe nuk e di pse
I wanna here ya talking in ear
Come on and get me lets get out of here

Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une unee
Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une unee

Ku je kon deri tash
Ku je kon deri tash
Na duhet me kan bashk
Ajajajaa

Ty afer kur tkom
Mendjen ma ndrron
E humb me ty ton naten
E di cka don
E jotja jom eh ti i imi a je

Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une unee
Pom bon mu per veti
Po ta jap nje shans ty une unee

Ku je kon deri tash
Ku je kon deri tash
Na duhet me kan bashk
Ajajajaa


Ky tekst u dërgua nga  noozGeKartolina (3)

2019-02-03 17:42:17
Ty afër kur t'kom
Mendjen ma n'drron
E humb me ty ton natën
E di ç'ka don
2018-09-21 18:45:41
Ku je kon deri tash?
Na duhet me kan bashkë
2018-08-30 11:40:34
Ti po m'shikon
edhe sytë s'po mi hek
Po m'pëlqen
edhe nuk e di pse

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019