Më mbaj mend (për 1 muaj)


Savanna - Ku Je

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Savanna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Savanna - Ku Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5

Muzika:

Granit Gashi

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Komente

Asnjë Koment

12/07/2017

2017-07-12T15:00:00+00:00Refreni:
Nese ti je ka don me m'pa
Ku je ma, pse spo vjen
A nashta ke bo naj tjeter
E me ardh, nuk po t'len x2

Sa her bon telefoni
Zemren ma dridh
Qdo her un menoj, qe ti po m'thirr
Ju kom thon plotve me t'shkru
Po ti fjalt sja lexon kerkujt
Po mungon, sa po mungon
Nese sfolet per ty sdu me fol me kerkon

Refreni:
Nese ti je ka don me m'pa
Ku je ma, pse spo vjen
A nashta ke bo naj tjeter
E me ardh, nuk po t'len

Po du kohen me kry
Si dikur na dy bashk
Qysh jom ni un me ty
Spo nina mo tash
Ju kom thon plotve me t'shkru
Po ti fjalt sja lexon kerkujt
Po mungon, sa po mungon
Nese sfolet per ty sdu me fol me kerkon


Më Shumë Këngë Nga Savanna:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet