Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sergio - Lejla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tye, tye my cherry sa të jem une ska njeri
Po don me ble ti tesha, tesha, tesha, beba
Ngjyra e zemrës lejla, lejla, lejla
E ki venin knejna, knejna, knejna
Imma be honest ti je the hottest.

Sot ke dal ti me hanën
Ka po shkon o qika nanës
Nuk i ngjan ti asnjonës
Pe boj temen bone tonën
Pe kallxon tan kohën
Bebe ta them që ke humbës
Nuk i ngjan ti asnjonës
Pe boj temen bone tonën

Tye, tye my cherry
Se fustani mir po t'rri
Sa të jem une ska njeri
Tye tye my cherry

Ti je e jemja mas shumti t'du
Krejt qka folin ti mon amour
Amazing girl you me love un me ty girl
Të dua e mas teje s'di mu nal.
Sergio
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/11/2023
Muzika: Sardi Mneri & Bujaa
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: Sekuencë
Mixed: Alfred Sula
Mastered: Sterling Sound Chris GehringerSergio - Lejla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lejla".
3. Video është e këngës "Lejla", por nuk këndohet nga Sergio.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sergio:


Komente 0