Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili & Poni - Nuk Ta Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  302

Muzika & Orkestrimi:

Shkumbin Ismaili

Teksti:

Vigan Sulejmani

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Nuk Ta Fal"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Komente

15 🔥

Më Shumë Nga

Poni

29/08/2015

2015-08-29T16:57:15+00:00

[Shkumbini:]
kalon nje kohe e gjate
veten e mundon
dikujt cdo gje ne jete i fal
dhe nuk i mjafton

Endem i vetmuar
pas nuk kthehem dot
ne zemren time te lenduar
falja eshte e kote

[REF. x2:]
Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal

[Poni:]
Cdo fillim e ka nje fund
por asnjehere se kam menduar
edhe pse u deshem shume
ndryshe paska qene e shkruar

Ishim ne qe enderronim
nje dashuri qe ska mbarim
njeri tjetrit sot i themi
me as falja ska kuptim

[REF. Shkumbimi dhe Poni x4:]
Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal

Vitet skan te ndalur
Ikin plot me mall
edhe po te dua un
kjo zemer nuk ta fal

Edhe po te dua un
Kjo zemer nuk ta fal


Ky tekst u dërgua nga Ts
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet