A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Shkumbin Ismaili - Se Ç'mu Desh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2017

2017-04-22T17:57:47

Muzika & Teksti:

Shkumbin Ismaili

Orkestrimi:

Valter Beqo

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"Nuk Ta Fal"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017


mendova se çdo gjë mbaroi
ja fala zemrën, ajo shkoi

asnjëherë nuk e kuptova
pse ishte e vështirë
ti them asaj unë lamtumirë
2x

ref:
se ç'mu desh të takoj unē përsëri
të filloj të mendoj prapë në ty
s'më ka mbetur asgjë tjetër veç të hesht
ta takoj edhe një herë se c'mu desht
2x

vendosa sonte ta harroj
ja dhash të gjitha, ajo shkoi

asnjëherë nuk e kuptova
pse ishte e vështirë
ti them asaj unë lamtumirë

asnjëherë nuk e kuptova
shumë ishte e vēshtirë
ti them asaj unë lamtumirë
2x

ref:
se ç'mu desh të takoj unë përsëri
të filloj të mendoj prapë në ty
s'më ka mbetur asgjë tjetër veç të hesht
ta takoj edhe një herë se c'mu desht
2x


Ky tekst u dërgua nga bleona   Albafi23
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019