Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skerdi & Tuna - A Je? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti mdon edhe pse se pranon
Edhe pse n'mu menon slen krenaria

Thuma,thuma se sa më do
Thuma se jo nuk shkon
Inati dhe dashnia

Ty tkom nvena tkom dasht e t'du
Me ndjenja se sa do që du mu largu
Prap un kthena

A je tu dek tu dek a je
Tu dek me mprek a je
Tu dek me mprek a je a je

2x

Bone ma shpejt ti se vjen tjetri
Nvend tond don,don
Bone me qef ti se vejn tjetri
Nvend tond don,don

Bela Bela Bela Bela
Mosem ik esidorela
Kur kalon si mbas arela
Hajde ikim në Marvela

Ty tkom nvena tkom dasht e t'du
Me ndenja se sa do që du mu largu
Prap un kthena

A je tu dek tu dek a je
Tu dekme mprek a je
Tu dek me mprek a je a je
2x

Bone ma shpejt ti se vjen tjetri
Nvend tond don,don
Bone me qef ti se vejn tjetri
Nvend tond don,don

A je tu dek tu dek a je
Tu dek me mprek a je
Tu dek me mprek a je a je
2x


Ky tekst u dërgua nga AlbanAlbinSkerdi & Tuna
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/07/2022
Muzika: Skerdi
Teksti: Elinel
Video Produksioni: Fullmoon Production
Produksioni: ESTTO
Directed: The Claudia
Rec & Mix Master: Red Box
M.U.A: Henri Gjata
Hair: Anderr Atelie Hair, Sezer HairstyleSkerdi & Tuna - A Je?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je?".
3. Video është e këngës "A Je?", por nuk këndohet nga Skerdi & Tuna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Skerdi:


Komente 0