A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Skivi - Na  (Feat. Nora Istrefi & Mimoza Shkodra)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  911

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2014

2014-06-01T00:00:00

Featuring

Mimoza Shkodra

Featuring

Nora Istrefi

Muzika & Teksti:

Getoar Selimi

Orkestrimi:

Kico N Torch

Video Produksioni:

EMF Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014

Pjesëmarrëse në

SVFM 2014


Ref Mimoza:
Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na

Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na

Skivi:
Nuk e bojna per leke, po pa lek se bojna
qysh t'o atmosfera, na tripin e ndrrojna
tym, bakshish, era hashish
u bo nami
qka s'bohet me lek, bohet me ma shum lek
mami
seni hit, koncerte per cdo dit
rutin per cdo vit, prap xhepi jem u rrit
kur t'na shohin ato vin te na, se e bojna na
permas i numrojna na, qysh dush i montojna
ahaaa...Skivi undercover pra, skivi undercover pra,skivi undercover pra
ahaaa...Skivi undercover pra, skivi undercover pra,skivi undercover pra
Kur t'na nin neve vec lshoja zonin, zonin...zonin
BS e kena rrethin ma t'gjonin, gjonin, gjonin na

Ref Mimoza:
Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na

Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na

Nora:
Fjal ka gjithmon, po lekt neve na mesin, mesin...mesin
Un e boj me qef, i mar me qef e ti gjeje mesin, prap mesin
Vec kot se boj, krejt senin un e ndroj, zemer...zemer
Lekt e mija i hargjoj se nora nuk o nisoj
Si cdo femen, zemer

Ref Mimoza:
Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na

Lekt na i bojna, perpara na t'knojna
permas i numrojna na
tjerat si kallxojna, qysh dojm i montojna
vet i rrotullojna na


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKartolina (3)

2016-11-25 21:39:06
Lekt na i bojna
Përpara na t'knojna
Përmas numrojna
Na tjerat s'i kallxojna
Qysh dojm montojna
Vet i rrotullojna
2016-08-28 15:07:34
Tym, bakshish,
Era hashish, u bo nami
Qka s'bohet me lek
Bëhet me ma shum lek mami
2016-11-25 21:39:16
Kur t'na nin neve
Veç lshoja zonin
BS e kena rrethin
Ma t'gjonin, gjonin

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019