TEKSTESHQIP

Spirit Voice
Të Pagëzuan Me Emrin Dhimbje
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Pagëzuan Me Emrin Dhimbje" kënduar nga Spirit Voice.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika dhe arranzhimi është realizuar nga Alban Karabashi, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Alqi Boshnjaku.