Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefi Prifti & Endri Prifti - Jemi Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Jug apo veri
Pa asnje adrese
Nisu larg
Nuk ka rendesi

Dielli edhe Deti
Era ne fytyre
Natyral
Adrenaline

Ne kete mengjes
Pedalo ti jeten
Jepi ti Gaz
Per energji

Leri ne sirtar
Te gjitha problemet
Vec Buzeqeshjen
Merre ti

(Bridge)
Se Me pelqen
Kur edhe dielli puthet
Me nje vale
Ne perendim

Refren
Ej na - na - naten jam per ty
Hej hena po ma ben me sy
Ej na- na - naten jam me ty
Jemi apo sjemi dy

Sonte nje tribu
Jemi ne kete mbremje
Per gjumashet
S'ka Qetesi

Ne nje dimesion
ritem dhe nje drite
ADN kemi muzike
Stefi Prifti & Endri Prifti
Publikimi: 13/07/2017
Muzika: Stefi Prifti & Endrit Shani
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Endrit Shani
Video Produksioni: MAX Production


Stefi Prifti & Endri Prifti - Jemi Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi Dy".
3. Video është e këngës "Jemi Dy", por nuk këndohet nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefi Prifti:


Komente 0