Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stefi Prifti & Endri Prifti - Bej Qejfin Tamam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20

Ty te Dha natyra bukuri
Tjetri pati fat ne dashuri
Dikush trashegoi nje pasuri
100 vjet jetoi nje njeri

Ref 2x

Se nje fjal Zoti ma ka thënë
Te jem gjithmone une ky qe jam
Cfare do marrim ne fund nga kjo jete
Prandaj qejfin do ta bej tamam

Kur u ndane keto na rane
Qejfi qejf e puna pune
Kur u ndane keto na rane
Ca per qejf e ca per pune

Dikush trashegoj nje pasuri
100 vjet jetoi nje njeri

Ref.2x

Se nje fjal Zoti ma ka thene
Te jem gjithmon ime ky qe jam
Cfare do marrim ne fund nga kjo jete
Prandaj qejfin do ta bej tamam


Ky tekst u dërgua nga Rita hyseniStefi Prifti & Endri Prifti
Publikimi: 26/08/2017
Muzika: Endri Prifti & Stefi Prifti
Teksti: Pandi Laço
Orkestrimi: Gent Myftaraj
Video Produksioni: MAX Production


Stefi Prifti & Endri Prifti - Bej Qejfin Tamam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bej Qejfin Tamam".
3. Video është e këngës "Bej Qejfin Tamam", por nuk këndohet nga Stefi Prifti & Endri Prifti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stefi Prifti:


Komente 0