TEKSTESHQIP

Stefi Prifti & Endri Prifti
Jemi Dy
Lyrics

Jug apo veri
Pa asnje adrese
Nisu larg
Nuk ka rendesi

Dielli edhe Deti
Era ne fytyre
Natyral
Adrenaline

Ne kete mengjes
Pedalo ti jeten
Jepi ti Gaz
Per energji

Leri ne sirtar
Te gjitha problemet
Vec Buzeqeshjen
Merre ti

(Bridge)
Se Me pelqen
Kur edhe dielli puthet
Me nje vale
Ne perendim

Refren
Ej na - na - naten jam per ty
Hej hena po ma ben me sy
Ej na- na - naten jam me ty
Jemi apo sjemi dy

Sonte nje tribu
Jemi ne kete mbremje
Per gjumashet
S'ka Qetesi

Ne nje dimesion
ritem dhe nje drite
ADN kemi muzike