A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • T
  • TNT
  • Moj Bjondine Me Syte E Zi

Official Video

Video Link

Top 200

TNT - Moj Bjondine Me Syte E Zi  (Feat. Luana Vjollca)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/06/2019

2019-06-10T18:16:54

Featuring

Luana Vjollca

Lyrics:

Ghulo

Music & Lyrics:

Nexhat Macula

Arrangement:

Bini Nebihu

Arrangement:

Nurteel


[REF. Belle 2x:]
Moj biondine me syte e zi
e me buze moj si qershi
eja belin te ta marr
oj zemer o

[Luana:]
Si per sherr, si per sherr
I kom syt e zi
Veç me t'bo, veç me t'bo
O me ron n'dashni
Gjithçka don une e di
E di une mire, e di
Zemra jot n'zemren tem
E ki e s'e ki
(E ki e s'e ki)

[Belle:]
Toka le te behet qiell
deti le te behet diell
mos harro e imja je

[REF. Luana & Belle 2x:]
Moj biondine me syte e zi
e me buze moj si qershi
eja belin te ta marr
oj zemer o

[Luana:]
Duhet kohe, duhet kohe
duhet shum me bo
Buzt e mia si qershi
mos me t'thon ty jo
Gjithçka don une e di
E di une mire, e di
Zemra jot n'zemren tem
E ki e s'e ki

[Belle & Luana:]
Toka le te behet qiell
deti le te behet diell
mos harro

[Luana:]
I imi je

[REF. Belle:]
Moj biondine me sy te zi
e me buze moj si qershi
eja belin te ta marr
oj zemer o

[REF. Luana & Belle:]
Moj biondine me syte e zi
e me buze moj si qershi
eja belin te ta marr
oj zemer o

e-Cards (1)

2019-06-10 21:04:11
Si për sherr
I kom sytë e zi
Veç me t'bo
Veç me t'bo
O me ron n'dashni

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019