A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
10 Qershor 2019 - 16 Qershor 2019

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 10 Qershor 2019 - 16 Qershor 2019 dhe në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “Tela” nga Kida. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Tela” - Kida (Pozicioni 1), “Malena” - Majk (Pozicioni 2), “Pika Pika” - Melinda (Pozicioni 3), “Caliente” - Tayna & Cricket (Pozicioni 4). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Teta Gjyli (Diss Tayna & Rina)” - Melinda Ademi (+107 pozicione), “Ti” - Kida (+75 pozicione), “Kapo” - Matolale (+71 pozicione), “Kuq E Zi Je Ti” - Elvana Gjata (+61 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2019
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019