A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

RENDITJA ZYRTARE:
11 Qershor 2018 - 17 Qershor 2018

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 11 Qershor 2018 - 17 Qershor 2018 dhe në vendin e parë ngjitet 181 pozicione kënga “Veni 1” nga Fero. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Sonnenbrille” - Loredana (Pozicioni 3), “Makiato” - Lumi B (Pozicioni 13), “Do Ta Luj” - Ronela Hajati (Pozicioni 16), “Daja” - Bes Kallaku & Ermal Fejzullahu (Pozicioni 22). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Veni 1” - Fero (+181 pozicione), “Dubai” - ShaolinGang (+114 pozicione), “Ne” - Irkenc Hyka (+106 pozicione), “A Ja Ka Vlejt” - Yll Limani (+69 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2018
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018