Më mbaj mend (për 1 muaj)

RENDITJA ZYRTARE:
16 Korrik 2023 - 22 Korrik 2023

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 16 Korrik 2023 - 22 Korrik 2023 dhe në vendin e parë ngjitet 5 pozicione kënga “Flaka” nga Geasy & Dafina Zeqiri. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “A M'don” - Don Xhoni (Pozicioni 3), “Pa Mu” - Dhurata Dora (Pozicioni 6), “Si Ke Mujt?” - Olsi Bylyku (Pozicioni 14), “Escozikki” - Mozzik (Pozicioni 15). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Malli M'ka Marr” - Capital T (+123 pozicione), “Mein Bruder (Deni)” - Artur (+92 pozicione), “Vëlla E Motër” - Gold AG (+85 pozicione), “Seriozisht” - Mossi (+85 pozicione).

Shfleto Arkivin: 2009 - 2023