A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Turgut Ozal College - Rroftë Shqipëria  (Feat. Irma Libohova, Juliana Pasha & Kastriot Tusha)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2018

2018-11-26T12:34:46

Featuring

Irma Libohova

Featuring

Juliana Pasha

Featuring

Kastriot Tusha

Featuring

Anna Gjebrea

Teksti:

Anita Hoxha

Teksti:

Irma Libohova

Muzika & Orkestrimi:

Genti LakoKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rroftë Shqipëria" kënduar nga Turgut Ozal College.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Turgut Ozal College i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019