TEKSTESHQIP

Vani & Bes Kallaku
Nomi
Lyrics

Besi:
Ora 12 vllai hapi diskotekat,
Nuk na rruhet lale se ne plot i kena xhepat.
Jam me 20 veta, na shperthen kuleta,
Me ne bohet nomi e me ne po bohet jeta

(Wooh wooh) Thirre thirre policine!
(Wooh wooh) Thirre se ta djegi shpine!
(Wooh wooh) Thirre thirre policine,
Thirre policine, t'i hudh zjarrit pak benzine!

Vani & Besi:
O ma kadal, ma kadal, ma kadale
Ne bojna qejf na bojna edhe pare,
O ma kadal, ma kadal, ma kadale,
Kurrgjo s'ke pare, kurrgjo s'ke pare

Ref (x2):
Po bohet nomi, po bohet nomi
Ta garantojme vllai, sot po bohet nomi
Na ka dale zoni, kot s'na ka dale zoni
Na bojna jete e ti sheh nga telefoni!

Besi:
Jena gzu mo jena gzu, o sa jena gzu
Blu blu blu blu, gjaku eshte tu vlu
Cohu cohu cohu cohu, mendjen ma ke cu
O vdeksha une per ty ene vdeksh ti per mu

(Wooh wooh) Thirre thirre policine!
(Wooh wooh) Thirre se ta djegi shpine!
(Wooh wooh) Thirre thirre policine,
Thirre policine, t'i hudh zjarrit pak benzine!

Vani & Besi:
O ma kadal, ma kadal, ma kadale
Ne bojna qejf na bojna edhe pare,
O ma kadal, ma kadal, ma kadale,
Kurrgjo s'ke pare, kurrgjo s'ke pare

Ref (x2):
Po bohet nomi, po bohet nomi
Ta garantojme vllai, sot po bohet nomi
Na ka dale zoni, kot s'na ka dale zoni
Na bojna jete e ti sheh nga telefoni!

Vani (x2):
E hajde hajde ti, ti, ti
Sonte me mu rri, rri
E pijna dhe ka nji, nji, nji
Sonte nomi zi, zi

Po bohet nomi!

DËRGOI:
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, ky krijim muzikor paraqitet tek audienca i realizuar me vlera artistike me anë të një klipi muzikor, për produksionin e të cilit u kujdes MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 24 Qershor 2021. Autor i muzikës është Edlir Begolli, tekstin e përgatitën Edlir Begolli & Bes Kallaku, ndërsa studio producenti rezulton të jetë Eb Production.
Renditja:
Top 200