Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Pengili - E Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Du" kënduar nga Xhesika Pengili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN
Xhesika Pengili
Publikimi: 12/03/2022
Teksti: Tonic & Denk
Produksioni: Panda Music
Directed: Andi Decani
Production Manager: Blerim Shala
Production Assistant: Agon Kastrati
Beat/Instrumental: Egzon Surkishi X Bannzz
Video Produksioni: Gargia Global
Dop: Petrit Ukehajdaraj
Editing & Color Grading: Agon Nushi
2Ndac: Valmir Berisha
Gaffer: Florent Isufi
Best Boy: Blerim Shahini
Lights: Zgjim Jashari & Kreshnik Ukiqi
Camera & Lighting Gear: DegjenerataXhesika Pengili - E Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Du".
3. Video është e këngës "E Du", por nuk këndohet nga Xhesika Pengili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullKomente 0