A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Yll Limani - Nuk Po Kalojka


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  72

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

08/07/2019

2019-07-08T14:00:05

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Video Produksioni:

Imagine Films

Orkestrimi & Produksioni:

Darko Dimitrov


Unë nuk jom mirë, jom dorëzu
Krejt po m'dhem, krejt po m'therrë
Venin tem mos e provofsh asnjiherë
A ka me ndodh najherë
Prej gëzimit unë lotët me i l'shu?
Se po m'dokët me vetminë m'kanë martu...

Unë e kom
N'zemër unë e kom dikon
Qa e paska tjetërkon, tjetërkon
Unë e kom
N'zemër unë e kom dikon
Qa e paska n'zemër tjetërkon

[Refren]
Nuk po kalojka, kalojka...
Nuk po kalojka, kalojka...
Nuk po kalojka, s'po kalojka
Tepër dashni ça po bojka, po bojka...

A ka me ndodh najherë
Dikush me kanë mehlem për mu?
Me m'trajtu ashtu çysh e kom meritu...
A ka me ndodh najherë
Prej gëzimit unë lotët me i l'shu?
Se po m'dokët me vetminë m'kanë martu...

Unë e kom
N'zemër unë e kom dikon
Qa e paska tjetërkon, tjetërkon
Unë e kom
N'zemër unë e kom dikon
Qa e paska n'zemër tjetërkon

[Refren]
Nuk po kalojka, kalojka...
Nuk po kalojka, kalojka...
Nuk po kalojka, s'po kalojka
Tepër dashni ça po bojka, po bojka...

Unë e kom
N'zemër unë e kom dikon
Qa e paska tjetërkon, tjetërkon
Unë e kom
N'zemër unë e kom dikon
Qa e paska tjetërkon, tjetërkon

Unë e kom
N'zemër unë e kom dikon
Qa e paska n'zemër tjetërkon...


Ky tekst u dërgua nga noname   TonnidasKartolina (4)

U krijua nga YLLI LIMONI 2019-07-24 17:39:40
Nuk po kalojka
S'po kalojka
Tepër dashni
Ça po bojka
2019-07-10 18:28:59
A ka me ndodh najherë
dikush me kanë
mehlem për mu?
Me m'trajtu ashtu
qysh e kom meritu
2019-07-10 18:27:16
Unë e kom n'zemër
Unë e kom dikon
Qa e paska tjetërkon
2019-07-10 01:53:20
A ka me ndodh najherë
prej gëzimit unë
lotët me i l'shu?
Se po m'doket
me vetminë m'kanë martu

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019